Projekty

06 maja 2013 | Projekty

Szkolenia nt. Programu "Młodzież w działaniu"

Stowarzyszenie „Jeden Świat” od kilku lat jest ośrodkiem Regionalnej Struktury Wsparcia Programu Młodzież w Działaniu

Ośrodek szkolący - oferuje szkolenia wprowadzające, trwające 1 lub 2 dni i poruszające tematykę związaną ze strukturą Programu: podziałem na Akcje i ich specyfiką, cyklem projektowym, podstawowymi aspektami jakościowymi projektu w programie, założeniami jakościowymi w poszczególnych Akcjach, priorytetami i edukacją pozaformalną, pracą nad wnioskiem do programu i finansowaniem działań.

Ponadto konsultant organizuje spotkania informacyjne - prezentacje możliwości oferowanych przez program „Młodzież w działaniu”. Spotkania trwają do 3 godzin.

W sprawie spotkań informacyjnych i szkoleń należy kontaktować się z Agnieszką Szczepanik, agnieszka@jedenswiat.org.pl

Konsultat programu - przez niego prowadzone są konsultacje. Można z nimi przedyskutować swój pomysł na projekt, zasięgnąć porady dotyczącej prawidłowego wypełnienia wniosku o fundusze, zrealizowania już zaakceptowanego projektu bądź właściwego rozliczenia działań. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z Wojtkiem Szczepanikiem, konsultantem w Wielkopolsce Wojtek@jedenswiat.org.pl.

Konsultant na pracę związaną z programem Młodzież w Działaniu poświęcają dwie godziny w tygodniu, dlatego radzimy skontaktować się z nimi odpowiednio wcześniej. 

Termin konsultacji indywidualnych ustalany jest po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Osoba odpowiedzialna za szkolenia:

Agnieszka Szczepanik: agnieszka@jedenswiat.org.pl, 600 281 357

Imię i nazwisko konsultanta:

Wojtek Szczepanik, wojtek@jedenswiat.org.pl, 503 605 535

Oraz konsultacje na skypie po uprzednim umówieniu.

 

Przeczytano: 2399 razy. Wydrukuj|Do góry