Aktualności

12 sierpnia 2020

ESC opportunity in Service Civil International!

Service Civil International, of which Stowarzyszenie Jeden Świat represents the Polish branch, is looking for a project and campaign volunteer in the International Secretariat in Antwerp, Belgium. Tasks include project communication and management, support and promotion of the 100 Actions for Peace campaign, contribution to the development of an online course on peace education, video-making, and more. Interested? Write to projekty@jedenswiat.org.pl!

29 maja 2020

Targi Mobilności online

Zapraszamy na Targi Mobilności z MaY! Możesz odwiedzić targi bez wychodzenia z domu, online. Wiele ciekawych wykładów i wywiadów tam wystawiono, pojawiają się na strony https://may.am/a

27 maja 2020

Workcampy w czasach pandemii? Tak!

Nawet jeśli w tej chwili wydaje się niepewne, czy możemy podróżować, nadal organizujemy workcampy na lato 2020. Już teraz odbywają się workcampy - bez wychodzenia z domu :) online, może to coś dla Ciebie? Klasyczne workcampy (zagraniczne) pojawiają się na stronie www.workcamps.sci.ngo. Procedura rejestracji na nie jest taka sama jak zwykle, zwracamy tylko uwagę na zmienione warunki płatności: Z powodu ni

04 maja 2020

Węgry dla wolontariuszy i wolontariuszek

Otrzymaliśmy wiadomość z Węgier, że następujący projekt może zostać zrealizowany, gdy tylko granice zostaną ponownie otwarte, a sytuacja ulegnie uspokojeniu, w lecie 2020 roku.

04 maja 2020

Francja dla wolontariuszy i wolontariuszek

Osoby chętne na wyjazd wolontariacki na okres od sierpnia 2020 do lipca 2021 w dziedzinie edukacji w północno-zachodniej części Francji zapraszamy do lektury i wysłania swojej aplikacji. Powodzenia!

01 lutego 2020

Islandia dla wolontariuszy i wolontariuszek

Osoby chętne na wyjazd wolontariacki na okres od maja do września 2020 na przepięknej Islandii zapraszamy do lektury i wysłania swojej aplikacji do 5 marca. Powodzenia!