Aktualności

29 maja 2020

Targi Mobilności online

Zapraszamy na Targi Mobilności z MaY! Możesz odwiedzić targi bez wychodzenia z domu, online. Wiele ciekawych wykładów i wywiadów tam wystawiono, pojawiają się na strony https://may.am/a

27 maja 2020

Workcampy w czasach pandemii? Tak!

Nawet jeśli w tej chwili wydaje się niepewne, czy możemy podróżować, nadal organizujemy workcampy na lato 2020. Już teraz odbywają się workcampy - bez wychodzenia z domu :) online, może to coś dla Ciebie? Klasyczne workcampy (zagraniczne) pojawiają się na stronie www.workcamps.sci.ngo. Procedura rejestracji na nie jest taka sama jak zwykle, zwracamy tylko uwagę na zmienione warunki płatności: Z powodu ni

04 maja 2020

Węgry dla wolontariuszy i wolontariuszek

Otrzymaliśmy wiadomość z Węgier, że następujący projekt może zostać zrealizowany, gdy tylko granice zostaną ponownie otwarte, a sytuacja ulegnie uspokojeniu, w lecie 2020 roku.

04 maja 2020

Francja dla wolontariuszy i wolontariuszek

Osoby chętne na wyjazd wolontariacki na okres od sierpnia 2020 do lipca 2021 w dziedzinie edukacji w północno-zachodniej części Francji zapraszamy do lektury i wysłania swojej aplikacji. Powodzenia!

01 lutego 2020

Islandia dla wolontariuszy i wolontariuszek

Osoby chętne na wyjazd wolontariacki na okres od maja do września 2020 na przepięknej Islandii zapraszamy do lektury i wysłania swojej aplikacji do 5 marca. Powodzenia!